Za značkou Happy Helen stojí Helena Kelly

HAPPY HELEN začala zvolna v roce 2014 jako projekt "jak se nezbláznit" ze života mezi kuchyňskou linkou a dětským hřištěm. Stal se pravý opak a já se "zbláznila". Do látek a špagátů. Zábava v rohu obýváku nabrala vítr do plachet, a i díky vám, mým milým zákazníkům, vyrostla a proměnila se v novou značku. Produkty už nevznikají u mě doma, ale za pomoci dalších šikovných rukou, a putují k milovníkům neotřelé módy do celého světa.

Jedna věc se od začátku nezměnila – fascinace procesem tvorby nového a jedinečného. To, jak z ploché látky může vzniknout něco prostorového, co si obléknete, co díky vám ožije, co mění to, jak vypadáte a co vás dokáže potěšit, když se zahlédnete v zrcadle. Tvorba – spojení ducha a hmoty, kouzlo, nádherná energie, která mě nabíjí a rozechvívá. Je to moje voda živá.

S láskou k naší planetě

Víte, že bavlněné špagáty, které jsou pro moji tvorbu typické, jsou odpadem textilního průmyslu? Místo, aby skončily na skládce, stávají se "hvězdou večera" u HAPPY HELEN. Jsou výraznou součástí originálních modelů HH a s nimi přinášejí radost a hravost do Vaši každodennosti. HAPPY HELEN se tak připojuje zodpovědným přístupem tvorby k hnutí Fashion Revolution.

Fred. Fred? Moje láska.

Fred je dyzajnové dítě HAPPY HELEN. S ním to všechno začalo. Nádherné látky, bavlněné špagáty, nadšení z tvorby, šikovné české ruce. Stříhání, ladění, uzlíky, špendlení, šití a žehlení. Tak vzniká Fred. Dál už je to na Vás. S Vámi ožije.

Malé velké kroky

Věříme v udržitelnost a zodpovědnost každého z nás. Snažíme se o bezezbytkové šití. Balíme zboží do sáčků, které můžete využít na nákup ovoce a zeleniny. Pro HH je šijí v šicí dílně při Charitě Kralupy nad Vltavou. Přidejte se i Vy. Namísto nákupu nového oblečení, oživte to stávající novým nákrčníkem nebo šálou. Naší planetě to prospěje. A to se počítá!

Šiju svůj sen

Jsem máma tří malých dětí a macecha tří dětí teď už velkých. Jsem nezdolně optimistický realista, pracovitý lenoch, milovník výhledů do daleka, lenivých chvil, růžového vína a hořké čokolády s marcipánem, jsem Helen - HAPPY HELEN.

A hurá na e-shop

Sledujte Happy Helen
na Instagramu

@happyhelenfashion